Головні помилки під час вибору насіння. На що слід звернути увагу

Розповімо, які найпоширеніші помилки роблять люди під час закупівлі насіння. Всі добре знають, що тільки з якісного насіння можна отримати гарний врожай.

Помилки під час закупівлі:

  1. Яскраве упакування.

Потрібно платити за якість насіння, а не за рекламу. У простішому упакуванні насіння краще сходить. А краще оберіть середню ціну насіння.

  1. Обирання по картинках.

Потрібно уважно читати описання продукту на упакуванні, а не довіряти картинкам.

  1. Обрати звичайне насіння, замість дражованого.

Таке насіння вже оброблене від шкідників та захворювань. Висівають у сухому вигляді у землю, тому замочувати його у воді не потрібно.

  1. Не зважаєте на кліматичні умови зростання насіння.

Ця помилка може коштувати вам гарного врожаю. Потрібно обирати насіння, яке підійде до вашого регіону. Довіртесь перевіреному насінню.  1. Закупівлі, які не входили у ваші плани.

Купування насіння у магазинах де є знижки. Або закупівля не є у вашому списку справ на сьогодні. У такі хвилини можна купити непотрібне насіння.

  1. Купувати насіння про запас.

Не слід закуповувати багато насіння. Воно з часом втрачає свою якість.

  1. Купувати гібридне насіння, щоб взяти з нього посівний матеріал.

З гібридного насіння не можна брати посівний матеріал. Вони будуть відрізнятися від оригіналу в погану сторону. Але іноді трапляється навпаки.

  1. Обираєте неуважно насіння.

При закупівлі насіння, потрібно перевірити виробника та продавця. Розпитайте про насіння, розсаду та врожай. Спитайте, може у них є фото майбутнього врожаю, вони повинні бути чіткими.  1. Покладається на новинки та екзотичне насіння.

Таке насіння потрібно висаджувати окремо. Якщо вони вам сподобаються, тоді висаджуйте їх на город поруч з іншими насадженнями.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!