Головні помилки, при квашенні капусти. Не допускайте їх, і тоді капуста буде хрумка і смачна.

В жовтні актуальним стає питання закваски капусти на зиму. Українці здавна це роблять, тому виробились певні правила та застереження при заквашуванні.

Побутує думка, що найкраще квасити капусту після свята Покрови, бо після перших заморозків в плодах найвищий рівень цукру, а це є позитивно для самого процесу заквашування.

Найкраще використовувати пізні сорти капусти. Також при виборі треба звертати увагу на качан і обирати округлий (він соковитіший). На дотик качан має бути щільним, хрустіти при натисканні.

Щодо часу заквашування, то найкраще це робити на п’ятий шостий день після появи молодого місяця.

Моркви багато не додавайте: 1 морквина на трилітрову банку. Щодо солі, то на 1 кг капусти її треба приблизно 20 г.

Потрібно знати, що залізний та алюмінієвий посуд не підходить для квашення. Використовуйте скляні, емальовані, пластикові ємності.

Нашинковану капусту і моркву треба пом’яти руками, щоб виділився сік, а після цього щільно натиснути в ємність. Сік, який виділятиметься при квашенні, має повністю вкривати капусту.Зберігати готовий продукт в прохолодному місці.

Якщо ви правильно заквасили капусту, то в ній збереглися вітаміни та потрібні організму мікроелементи. Вона буде не тільки смачною, а й принесе вам користь.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!