Головні правила пророщування огірків, щоб мати міцну розсаду

Пропонуємо дізнатися, як проростити насіння огірків, щоб потім отримати гарний врожай. Вже у лютому варто подумати про посів розсади, щоб весною порадувати себе смачними плодами. Як правильно підготувати насіння до посіву?

Спочатку потрібно простити насіння. Пророщене насіння дає більше врожаю, ніж не пророщене. Перед замочуванням варто підготувати насіння. Варто прибрати дрібне, сухе та пошкоджене насіння. Налийте у склянку підсолену воду та помістіть насіння, те що спливе — потрібно утилізувати.

Потім потрібно прогріти насіння протягом трьох годин у духовці, при температурі 60 градусів. Наступним етапом буде знезаражування. Покладіть насіння у воду температурою 60 градусів, а після у розчин марганцю. Після цієї маніпуляції, насіння потрібно просушити. Покладіть насіння у серветку та відправте у холодильну камеру на пару діб. Після вже можна пророщувати насіння.

Правила пророщування огірків:

  • Покладіть насіння у не глибоку тарілку та обприскайте водою. Через пару днів насіння проклюнеться й його можна одразу висаджувати.
  • Можна у тарілку покласти серветку або папір, змочити все водою та викласти насіння. Зверху покладіть тонкий шар серветки та слідкуйте, щоб насіння не пересохло. Коли насіння проклюнеться, його варто висіяти у ґрунт.
  • Можна скласти у п’ять шарів туалетний папір, змочити його водою, а у середину покласти насіння для пророщування. Таким способом воно буде пророщуватися три дні.

Взагалі пророщування насіння займає від трьох до п’яти днів. Якщо за цей час воно не проклюнулося, його варто утилізувати.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!