Головні правила вирощування розсади солодкого перцю. Коли садити, та як доглядати

Розповімо вам, як можна виростити гарну розсаду перцю. Перець вибаглива рослина й для того, щоб отримати гарний врожай потрібно докласти чимало зусиль.

Найчастіше люди обирають ранні сорти перцю, але вони не чим не гірші від пізніх та середньостиглих сортів. Головне у вирощуванні це висадити гарну розсаду.

Пізні, середньостиглі та гібридні сорти довго готуються, щоб випустити плоди, але це цього варте. Вони виходять гарними за формою та дуже смачними.

Якщо пікірувати перець, плоди на них почнуть з’являтись лише через 14 днів. У хворої розсади врожайність зменшується.

Насіння потрібно висівати у спеціальні касети або мішечки без дна. Після їх розміщують на підвіконні. Коли настає весна та почало гріти сонце, розсаду потрібно на день виносити на вулицю, щоб вона загартовувалась.

Коли висадите насіння, температура у приміщенні перші 7 днів повинна бути 24 градуси. Наступні 7 днів – 18 градусів. Це потрібно для того, щоб розсада не витягувалась. Потім денна температура повинна бути до 25 градусів, а вночі – до 20 градусів. Перець це теплолюбива рослина.Перші 7 днів перцю потрібно світло 24 години. Далі наступні 21 день світло повинно бути 12 годин. Якщо світла буде більше, розсада не буде рости. Її накривають затемненою плівкою. Таким чином, ви отримаєте врожай на пару тижнів раніше. Зауважте, що така маніпуляція формує товстостінні плоди.

Після світло повинно світити до 16 годин. За 14 днів до висадки розсади освітлення зменшують до 12 годин. Люмінесцентні лампи розраховують по 1 на 500 см. підвіконня. Чим більше світла, тим швидше рослини почнуть плодоносити.

Поливайте розсаду часто, але не великими порціями. Від поливу залежить формування плодів та їхнє зростання.

Після висадки розсади у ґрунт потрібно провести підгодівлю азотними добривами. Робити потрібно це з обережністю, щоб не запізнилось плодоношення.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам виростити гарний врожай перцю!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!