Грядка після цибулі: що посадити на цьому місці, щоб встигнути зібрати ще один врожай

Багато досвідчених городників зараз збирають свою цибулю, і якщо ви також маєте грядки, які порожніють, то є для вас кілька порад. Фахівці рекомендують посадити редис на місце цибулі, і саме зараз чудовий час для висадки середньостиглої та пізньої редиски. Редиска зазвичай добре росте на грядках, де раніше росла цибуля, і при належному поливі та достатньому сонячному світлі ви можете отримати соковитий, солодкий урожай, який може бути ще смачнішим, ніж весняний.

Якщо ви хочете залишити грядку після цибулі «на відпочинок» до наступного року, то гірчиця, ріпак або соя є чудовими варіантами для посіву. Ці рослини, відомі як седерати, збагачують ґрунт, і в наступному сезоні ви зможете садити на цій грядці все що заманеться.

Окрім редиски, деякі городники також рекомендують висаджувати салат на місці цибулі. Салат не вимагає багато добрив та поливу і швидко росте, тому ви зможете зібрати ще один врожай до осені.

Важливо пам’ятати, що не рекомендується висаджувати цибулю або часник на одній грядці два роки поспіль. Тому варто подумати про те, щоб знайти нове місце для цибулі наступного року. Цибуля добре росте на грядках після баштанних культур, коренеплодів, томатів або перцю.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!