Іоанна Богослова 26 вересня: що обов’язково потрібно зробити жінкам в цей день

26 вересня Свята Церква вшановує пам’ять апостола і євангеліста Іоанна Богослова. Ним було створене  одне з Євангелій Нового Завіту.

Святий апостол Іван Богослов – син Зеведея і Саломії. Зі своїм старшим братом Яковом він був учнем Ісуса Христа.  Апостол був одним з трьох учнів, яких Ісус найбільше любив. Іоанн переживав з Господом часи радості та дні страждань і мук. За цю неймовірну відданість  і покору Ісус наказав Богослову оберігати Діву Марію.

Життя не шкодувало свого раба Іоанна. Він пройшов багато випробувань: його намагалися отруїти отрутою, зварити живцем в казані, але він вистояв, бо мав святе призначення – залишити дорогоцінний скарб – свої «Одкровення Іоанна Богослова».

В цей святковий день християнам варто помолитися в храмі, причаститися і покаятися в гріхах, висповідатися. Людям, які потребують духовної підтримки, треба просити в Іоанна Богослова допомоги та заступництва. Також апостол дає зцілення від недуг, береже подружню любов та захищає материнство.

Свято Іоанна Богослова вважається і поминальним днем. В цей день треба молитися за душі померлих. Згадують також загиблих на війні, утоплеників, шибеників та мертвонароджених.

Слід цього дня придивитися до знаків природи. Ось прикмети, що вкажуть на погоду на цілий рік:

  1. Якщо погода тепла та сонячна – чекай дощового листопада.
  2. Дощ в цей день віщує відлигу в січні.
  3. Якщо ж 26 вересня на деревах є багато листя, то зима буде холодною.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!