Ісус Христос страждав, щоб спасти усіх нас. Страсна П’ятниця — 3 травня, як правильно провести цей скорбний день

Перед тим, як Всевишній загинув, через людство, віддавши себе за гріхи наші – він дуже сильно страждав. На голові в нього був одягнений терновий вінок, котрий своїми шипами впивався в голову Всевишнього. На плечах він ніс не підйомний хрест, на якому потім його розп’яли. Всю дорогу його били батогами. Після на горі Голгофа його руки та ноги прибили до хреста, а бік пробили гострим списом. Він загинув від страшенних мук, він був народжений, щоб померти заради спокутування людських гріхів. Він зробив таку велику пожертву заради всіх грішників на землі.

Господь віддав своє життя зовсім не для того, щоб врятувати людство, а його розп’яли на хресті через любов до тебе. Всевишній дуже добре знайомий з твоїм серцем та його цінними властивостями – воно таке величезне, що навіть Ісус бажає врятувати тебе, відкупившись кров’ю та тілом. Любов потрапляє на хрест, бо Всевишній любить тебе.

Кожна людина, його тіло та душа – заради цього Ісус був розп’ятий на хресті, терпів страждання та помер – заради тебе. Людина зцілена ранами нашого Бога. Він знаходився на хресті, для того, щоб в один день ти міг зустрітися з Господом на небі. Він бажає постійно бути з тобою – він витримав всі випробування та муки, за для досягнення цієї мети.

Саме в цей день, у Страсну п’ятницю люди вшановують пам’ять цим стражданням. Під час молитовного богослужіння люди вклоняються та моляться Його хресту, тому знаряддю вбивства, на якому розп’яли Хреста, але воно стало засобом, що врятувало нас. Спасіння кожного, він отримує мить для того, щоб вшанувати хрест, на якому Бог здобув спасіння для всього людства.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!