Кілька дієвих методів, які заставлять орхідею зацвісти. Господині на замітку

Поділимося з вами кількома секретами, які заставлять орхідею зацвісти. Ця рослина досить вибаглива, але чого не зробиш заради цієї краси.

Для того, щоб квітка радувала вас своїми квітами, потрібно зробити такі маніпуляції.

  1. У горщику для квітки повинен бути гарний дренаж. Якщо коріння має світло-зелений колір, це ознака нестачі вологи. Помістіть горщик з квіткою у місткість та залийте водою. Вода повинна займати половину горщика. Залишіть горщик постояти у воді протягом 10 хвилин. Після долийте воду, щоб вона повністю покривала горщик. Залишіть ще постояти 10 хвилин. Після витягніть горщик з води, почекайте поки стече вся рідина та поставите його на підвіконня. Через 15 днів повторіть процедуру. Робіть так до тих пір, поки коріння не стане насиченого зеленого кольору.
  2. Потрібно створити стресову ситуацію для квітки. Наприклад, якщо ви її поливали раз на тиждень, тоді потрібно збільшити цей проміжок безводного періоду до 2 тижнів. Після поливайте квітку, як завжди.
  3. Переставите квітку у місце, де температура буде нижчою на пару градусів. Або просто переставте горщик в іншу кімнату.
  4. Зволожте вітку та помістіть її на два тижні у темне місце. Після гарно зволожте, почекайте поки вода стече. Потім закрийте середину квітки ватою та пролийте водою температурою 40 градусів. Після поставите квітку на гарно освітлене місце.
  5. Розчиніть таблетку янтарної кислоти у 500 мл. теплої води. Цим розчином обприскуйте квітку протягом двох тижнів.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!