Categories: Поради

Кілька ложок цього продукту, проженуть з городу всіх шкідників. І не треба ніякої хімії

Вибір інсектицидів та фунгіцидів для захисту рослин на етапі зав’язування плодів та плодоношення обмежений. Однак, на щастя, існують натуральні препарати, які є повністю безпечними для людини. Один з таких ефективних природних засобів — куркума. Вона довела свою ефективність як природний захист рослин від хвороб та шкідників.

Куркума має антисептичні властивості завдяки активному інгредієнту, куркуміну. Вона також багата антиоксидантами, які підвищують імунітет рослин та забезпечують їх стійкість до хвороб та шкідників.

Існує кілька способів використання куркуми як інсектициду та фунгіциду. Один з них — розведення 2 столових ложок куркуми в невеликій кількості води та доведення до об’єму 8 літрів. Цей розчин можна використовувати для обприскування рослин, що регулярно проводиться для захисту саду та городу від шкідників та хвороб.

Крім того, куркуму можна використовувати як натуральний пестицид. Для цього потрібно змішати 1 столову ложку куркуми з 1 столовою ложкою екологічного миючого засобу та 4 літрами води. Отриманим препаратом потрібно обробити рослини шляхом обприскування.

Куркума також допомагає захистити сад від мурах. Достатньо просто посипати порошок куркуми по землі навколо рослин. Якщо рослини вже пошкоджені шкідниками, куркуму можна нанести прямо на їх листя.

Крім захисту від хвороб та шкідників, куркуму можна також використовувати для відновлення рослин після обрізки або щеплення. Для цього потрібно змішати невелику кількість куркуми з водою та нанести отриману пасту на пошкоджені місця.

Ще один спосіб використання куркуми у саду та городі — для прискореного вкорінення рослин. При підготовці ґрунту для посадки живців, до нього можна додати 2 столові ложки куркуми.

Отже, куркума є прекрасним замінником дорогих хімічних препаратів для захисту саду та городу. Вона не тільки ефективна, але й повністю природна та безпечна для навколишнього середовища.

Recent Posts

Як правильно використовувати золу під час вирощування розсади, щоб росла міцною та здоровою

Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…

9 часов ago

Які саме 12 страв мають бути на Святвечір, та що кожна з них символізує

Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…

9 часов ago

Чому не варто сушити білизну в кімнаті, та до чого це може призвести

Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…

1 день ago

Апетитний та пухкий торт «Пташине молоко» за простим рецептом. Такий ніжний що хоч губами їж

Приготуйте неймовірно ніжний торт «Пташине молоко», який просто тане в роті. Цей десерт стане улюбленцем…

1 день ago

Що потрібно зробити, щоб телефон зимою так швидко не розряджався. 4 дієві поради

Більшість сучасних смартфонів не призначені для роботи в екстремальних умовах, зокрема при низьких температурах. Мороз…

1 день ago

Ефективні методи боротьби з подряпинами на меблях. Не залишиться і сліду

Як легко усунути подряпини на дерев'яних меблях: прості та перевірені методи Дерев'яні меблі додають тепла…

1 день ago