Кілька таємниць про гроші, про які знають тільки забезпечені люди

Бідна та багата людина розуміє цінність грошей по своєму. Це полягає не тільки у ставленні до них, а й у мисленнях про життя.

Ця особливість пояснює чому статні люди стають багатими, а бідні, як би вони не намагались розбагатіти, все одно не вдається подолати злидні.

Фінансове становище поєднується з психологією людини.

Щоб бути багатим, потрібно ділитися лише тим, що у людини є в достатній кількості. Та йти з таким девізом: «Я хочу та зможу поділитися з тим, що в мене є, бо маю таку можливість». Бідний думає інакше: «Я ділитись не буду, бо мені самій мало». З цього виходить, що мислення майже однакове, але той хто мислить бідно це – мало у цей момент, тоді буде мало завжди. Ці люди не діляться, або діляться роблячи зло собі й думають, що за це їх віддячать. Краще допомагати турботою, любов’ю та підтримкою, а не фінансово. Коли людина щедра – вона не стає бідною.

Щоб бути багатим, потрібно дякувати та насолоджуватись тим, що у вас вже є. Тоді все навкруги буде відбуватись так, щоб вам було добре. А постійно висловлюючи своє незадоволення, ви лише будете залишатись не щасливим та пригніченим. Своїм негативом такі люди пригнічують тих, хто знаходиться поруч. Багатство таких людей не любить, тому що вони завжди не задоволені. А ті, хто поруч й намагаються щось змінити, втрачають інтерес допомогти таким людям. Бо всі їхні зусилля все одна марні.Багаті люди завжди зроблять вибір на найкращому, бо вони мають можливості. А це означає вміти цінувати свої можливості. Навіть, якщо виникають перешкоди, вони не здаються, бо впевнені у своїх силах. Бідні завжди погоджуються та радіють тому, що є. вони дотримуються принципу – багато хочеш – мало отримаєш. Це починається з дитинства, коли батьки не можуть задовольнити потреби дитини. Тим сам, вони у дитині починають розвивати поняття, що бажання кращого – це погано. Діти починають розуміти, що потрібно радіти тому, що є й мріяти про краще це погано.

Щоб бути багатим, потрібно вміти отримувати задоволення. Якщо ви думаєте, щоб бути щасливим потрібно постійно працювати та не зупинятись, ви помиляєтесь. Організм людини повинен відпочивати, бо через напружений графік можна втратити здоров’я. Потрібно любити себе, щоб досягти своїх цілей.Щоб бути багатим, потрібно навчитись примножувати свої статки та поважати енергетику грошей. Потрібно знати, як правильно працювати з цією енергетикою. Людина повинна вміти витрачати, зберігати та інвестувати гроші. Тоді вона буде знати їхню цінність. Бідна людина вважає це марнотратством. Кожна людина сама несе відповідальність за своє життя та фінансове благополуччя.

Тому бути багатим – це свідомий вибір кожного!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!