Для того, щоб взимку ласувати часником, його потрібно вчасно викопати. Часник дуже корисний для організму людини. Він містить безліч вітамінів та підвищує імунну систему. Цей овоч достигає протягом 100 днів, тому необхідно не пропустити час та зібрати врожай.
Якщо зібрати часник рано, то він не буде мати свої виражені ароматні властивості. Якщо ви пропустили термін збирання, то часник починає розпадатися на зубки, які незабаром проростають. Смакові властивості часнику дуже погіршуються й зберігатися такий часник не буде.
Для того, щоб не пропустити час збирання врожаю, необхідно залишити кілька рослин зі стрілками. Коли ви помітите, що вони лопнули, це перша ознака, що часник готовий до збирання. Також, може статися так, що стрілка не лопається, тоді зверніть увагу на її роз положення.
Стрілка спочатку росте зігнутою, а коли часник дозріває, вона стає рівною. Візьміть лопату та викопайте кілька часничин. Голівки повинні бути міцними, луска сухою та мати фіолетове забарвлення.
Сама рослина починає жовтіти та висихати в області шийки, це також ознака того, що врожай можна збирати.
Викопувати часник потрібно у суху та теплу погоду. Після викопування потрібно гарно просушити часник. Через 14 днів просушування, корінці та бадилля обрізають. Зберігають часник у гарно провітрюваному та сухому приміщенні.
Бажаємо зібрати вчасно врожай!
Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…
Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…
Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…
Приготуйте неймовірно ніжний торт «Пташине молоко», який просто тане в роті. Цей десерт стане улюбленцем…
Більшість сучасних смартфонів не призначені для роботи в екстремальних умовах, зокрема при низьких температурах. Мороз…
Як легко усунути подряпини на дерев'яних меблях: прості та перевірені методи Дерев'яні меблі додають тепла…