Коли саме, та як правильно садити гіацинти восени у відкритий ґрунт

Однією з весняних квітів є гіацинт. Він починає своє цвітіння разом з крокусами нарцисами та тюльпанами. Ці квіти варто висаджувати восени, щоб весною вони порадували вас своїм пишним цвітінням.

Час посадки гіацинтів восени.

Час посадки залежить від клімату. Кращий час для цього тоді, коли земля ще не встигла промерзнути, тобто вересень — жовтень. Якщо рано висадити квіти, це може негативно зобразитись на весняному цвітінні. Якщо восени тепла погода, посадку квітів можна трохи відкласти.

Процес укорінення цибулин відбувається протягом місяця. Якщо пізно висадити цибулини, вони не встигнуть укорінитися до початку морозів. Якщо вже так сталося, потрібно накрити грядки з квітами опалим листям, соломою або агроволокном. Для кращого захисту зверху краще покласти плівку, яка надасть захист від зайвих опадів.

Як висаджувати гіацинти восени?

Кожен рік змінюється місце його посадки. Від чого залежить кількість його цвітіння.

Підготуйте ґрунт для висадки квітів. Спочатку потрібно перекопати землю, розпушити та додати торф з піском, якщо у вас щільний ґрунт. Перекопану землю слід накрити плівкою.

Для осінньої висадки краще брати цибулини розміром від 4 до 6 см. Чим дрібніші цибулини для посадки, тим дрібніше вони будуть квітнути. Обирайте цілі та не ушкоджені цибулини.

Перед висадкою цибулини слід занурити на пару хвилин у розчин марганцю.

Пісня слід намітити грядки. Робіть відстань між рядами 25 см., а між цибулинами 15 см. Якщо погода суха, під час посадки грядки слід полити.Можна на дно лунок покласти пісок з золою, щоб захистити цибулини від різноманітних хвороб. Товщина дренажу повинна бути 5 см. Обирайте для посадки гарно освітлену та без протягів грядку. Якщо на грядці підвищена вологість, слід покласти більше дренажу.

Вирощування гіацинтів у горщику.

  • Обробити ґрунт фунгіцидами, щоб знищити грибкові та гнильні мікроби.
  • Щоб цибулина швидше укорінилася, можна занурити її у стимулятор росту.
  • Візьміть горщик діаметром до 10 см.
  • На дно горщика викладіть шар дренажу.
  • Насипте універсальний ґрунт.
  • Висадити дві — три цибулини в один горщик на відстані 2 см.
  • Поставте горщик у місце, де температура коливається від 5 до 7 градусів тепла.
  • Залишить горщик стояти у такому місті на 2-3 місяці.
  • Якщо ґрунт сухий, його потрібно зволожувати.
  • При появі двох листків горщик потрібно поставити у кімнату на підвіконня. У цей час вона потребує сонячних променів. Якщо цього не зробити, квітка витягнеться та деформується.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!