Кожна жінка повинна знати, чому не можна мити посуд у гостях. Про це існує багато прикмет та поневірянь

Кожна жінка повинна знати, чому не можна мити посуд у гостях. Про це існує багато прикмет та поневірянь. Головним є те, що гостям ні в якому разі не можна мити посуд.

Якщо гість часто ходить до вас та від щирого серця хоче допомогти, поганого він нічого не зробить. Така людина не принесе у родину чвари та негаразди.

Якщо до вас приїхали родичі з далеку та миють посуд, то слід очікувати частіших зустрічей з ними. Такі родичі принесуть у родину удачу та подорожі, які стануться найближчим часом.

Миття посуду у батьків принесе лише удачу в оселю.

Гість вимив склянку, чекайте сварки найближчим часом. Щоб цього не сталося, хазяйці потрібно кинути трохи солі через ліве плече.

Якщо непроханий гість помиє посуд, щастя та удача з родини зникне. Тому потрібно придбати оберіг, який буде вас захищати. Якщо він вимив весь посуд, тоді до оселі завітає негативна енергетика. Після того, як він піде, потрібно провести спеціальний обряд, щоб захистити себе та всю родину.

Дівчина помиє посуд у гостях – це означає, що вона закликає собі гарного нареченого. Але такий наречений буде не вірним.Свекруха помила посуд у невістки – слід очікувати різноголосся між господинями.

Фінансові труднощі виникнуть, якщо гості миють руки над посудом.

Сварки між родинами можуть виникнути, якщо заміжня жінка помиє посуд у подруги.

Гість вимив столові прилади всіх гостей, потрібно бути уважним та не сваритись з чоловіком протягом 7 днів.

Дівчина вимила у гостях столові прилади, то чоловік може покинути родину та завести когось на стороні.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!