Лушпиння з цибулі, допоможе захистити рослини від хвороб, та збільшити врожай

Пропонуємо розглянути варіант, який допоможе підвищити врожайність, знешкодити шкідників та різноманітні захворювання. Цей спосіб відомий з давніх часів. Для цього вам знадобиться цибулеве лушпиння. Відвар з нього містить велику кількість поживних речовин, мікро та макро – елементів. Лушпиння веде боротьбу з патогенною мікрофлорою та підгодовує рослини. Стимулює розвиток рослин, та зміцнює їхній імунітет.

Як лушпиння допомагає огіркам?

Його використовують, якщо ви помітили, що листя почало жовкнути.. для приготування розчину візьміть відро води та 2 жмені лушпиння.

Прокип’ятіть на протязі 5 хвилин. Почекайте поки розчин охолоне, перед використанням процідіть. Розведіть 2 л відвару на відро води. Цим розчином проведіть обприскування. Лушпиння, яке залишилося розкладіть по грядках.

Якщо огірки вразив павутинний кліщ, необхідно — відро води, 200 грамів лушпиння цибулі. Перемішайте та настоюйте 5 днів. Перед використанням процідіть. Проведіть три обприскування через кожні 5 днів.Якщо огірки вразила тля – на пів відра лушпиння долити гарячої води. Залишіть постояти 24 години. Перед використанням процідіть та розведіть  — 1 частина настою – 2 частини води. Також суміш використовують для боротьби з колорадським жуком.

Плодожерка вражає яблуні, тоді необхідно провести обприскування будь – яким розчином, який ви готували вище. Обприскування проводять ввечері та повторюють через тиждень на протязі всього літа.

Щоб підгодувати рослини, необхідно на 5 л окропу додати 10 грамів лушпиння.

Щоб зберегти фрукти, необхідно у пакети насипати трохи лушпиння, так воно краще буде лежати.Подрібніть лушпиння та присипте ним коренеплоди, тоді вони будуть краще зберігатися.

Завдяки цим порадам ви отримаєте багатий врожай!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!