Матусю, поговори зі мною — про те, що справді важливе…

Усе в цьому світі має причину і наслідок. А у вихованні дітей це прекрасно видно.

Побутує думка, що виховувати дитину не треба, треба своїми вчинками показувати правильну поведінку. Це – істинне твердження, бо діти на підсвідомому рівні беруть приклад зі своїх батьків. Словами не переконати підлітка, що заняття спортом дуже корисні. Найкраще прокинутися самому зранку і покликати дитину на пробіжку.

Наше ставлення до самої дитини і до всього, що нас оточує і є справжнім вихованням. Намагайтеся проводити з дитиною якомога більше часу, слухати всі історії та, ще маленькі, але вже проблеми. Не відмовляйте їй в увазі та розумінні.

Часто діти просять затриматися у них в ліжечку перед сном. Цей вечірній час найкраще підходить для душевної розмови. Може, для вас приємніше було б просто подивитись телевізор чи почитати книгу, але ці безцінні миті запам’ятаються обом на усе життя.

Розмови перед сном дуже зближують. Це ніби підсумок усього дня. Все, що сталося, хочеться розповісти найближчій людині, пожалітися на проблеми, вилити душу, щоб полегшало. Якщо ви станете для дитини такою опорою, то духовний зв’язок між вами тільки зростатиме.Час невпинно летить, не оглядаючись. Діти – лише гості у нашому домі. Настане день, коли їм треба буде іти своєю дорогою. Слухайте своїх дітей, даруйте їм свій час, увагу і турботу. Колись і ви захочете, щоб хтось просто вислухав і підтримав.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!