Коли картопля починає проростати, зазвичай її вважають непридатною для споживання і викидають. Це через збільшення вмісту отруйного соланіну. Але для посадки насіннєвої картоплі, проростки стають додатковою перевагою, що прискорює процес збору врожаю.
Процес пророщування картоплі варто розпочати за 6-8 тижнів до посадки відкрити у ґрунт. Почніть з перебору картоплі: відкиньте погані, змерзлі та ті, де паростки дуже тонкі. Для пророщування вибирайте бульби з відростками довжиною не більше 10 мм. Обирайте найздоровіші та найкращі бульби для отримання якісного врожаю.
Як контейнери для пророщування підійдуть старі коробки від яєць або ящики. Наповніть обраний контейнер сумішшю піску та компосту або використовуйте пухкий ґрунт. Покладіть картоплю на ґрунт так, щоб більша частина паростків була звернена вгору.
Розмістіть ящики з бульбами у світлому місці та періодично зволожуйте ґрунт. Коли температура ґрунту перевищить 5 °C, можна обережно висадити пророщену картоплю у відкритий ґрунт.
Правильне пророщування картоплі допоможе не лише збільшити врожай, а й пришвидшить ріст молодої картоплі. Картопля, посаджена після пророщування, буде готовою до збору на 2-3 тижні раніше, ніж картопля, яку висадили традиційним способом.
Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…
Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…
Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…
Приготуйте неймовірно ніжний торт «Пташине молоко», який просто тане в роті. Цей десерт стане улюбленцем…
Більшість сучасних смартфонів не призначені для роботи в екстремальних умовах, зокрема при низьких температурах. Мороз…
Як легко усунути подряпини на дерев'яних меблях: прості та перевірені методи Дерев'яні меблі додають тепла…