Пропонуємо дізнатися які дні у червні сприятливі для посадки рослин. Запорука гарного врожаю залежить від дати висіву. У червні садівники дуже багато працюють, бо у цей період потрібно збирати врожай, проводити обробку та догляд за рослинами. А ще у червні ви встигнете висадити деякі рослини.
З 1 по 3 червня – висійте м’яту, щавель, зелень та тютюн. Висаджуйте у ґрунт перці, капусту та баклажани. Посадіть троянди та багаторічні квіти, малину, ожину, виноград та полуницю. Не можна проводити обробку хімічними засобами.
З 4 по 5 червня – нічого садити не можна. Дозволяється обробляти землю та боротися з бур’яном та шкідниками.
З 6 по 8 — висійте фенхель, гіркий перець та огірки. Можна поливати, пасинкувати, пікірувати та доглядати за кущами й деревами. Не можна замочувати насіння.
З 9 по 10 — висійте огірки, цвітну капусту, всі види цибулі та салату, пізню картоплю. Підживіть рослини мінеральними добривами, поливайте, пасинкуйте, прищипуйте, формуйте та розпушуйте насадження. Висадіть малину, виноград та плодові дерева.
З 11 по 12 – садіть та пересаджуйте будь-які рослини. Можна поливати, вносити мінеральні та органічні добрива, проводьте обробку проти хвороб та шкідників. Не обрізайте гілки.
З 13 по 15 – повний місяць. Нічого робити не можна.
З 14 по 16 – висадіть бульбу, редиску, буряк та часник. Можна вносити мінеральні та органічні, прибирати бур’яни та проводити обробку проти хвороб. Не модна працювати з кореневою системою.
З 17 по 18 – не можна садити та пересаджувати рослини, підживлювати та поливати їх, збирати насіння. Можна працювати з землею та прибирати бур’яни.
З 19 по 20 – дозволяється висаджувати всі рослини, а особливо бульбу, цибулю, горох, зелень, газон, полуницю, малину, виноград та живолот. Можна внести не велику кількість добрив та трохи полити рослини.
З 21 по 23 — висадіть троянди та декоративні чагарники. Можна прорідити грядки, прибрати бур’ян та сухі гілки. Не можна зволожувати, пересаджувати, пасинкувати та пікірувати рослини.
З 24 по 25 — висадіть часник, болгарський перець, буряка, гарбуз, редиску, багаторічні та бульбоцибулинні квіти, троянди, плодові дерева та декоративні чагарники.
З 26 по 27 – можна видалити пасинки у помідорів та сформувати кущі огірків. Можна розпушити землю, провести обробку проти хвороб та шкідників. Можна посадити виноград, суницю та в’юнкі квіти.
З 28 по 30 – молодик, тому нічого не можна робити.
Чи можна обрізати дерева взимку: поради та рекомендації Обрізка дерев узимку — це не лише…
Як віник може допомогти залучити багатство: народні прикмети Віник у народних прикметах вважається символом порядку…
Як повернути кухонним рушникам ідеальну чистоту: простий рецепт Кухонні рушники часто забруднюються стійкими плямами, які…
Як правильно доглядати за товстянкою та стимулювати її ріст і цвітіння Товстянка, або грошове дерево,…
Як відвадити голубів від вашого подвір’я: природні та гуманні методи Голуби, попри їхню привабливу зовнішність,…
Несподіваний лайфхак: як звичайний огірок може захистити авто від обмерзання Хто б міг уявити, що…