Місячний посівний календар на серпень. Які рослини та коли краще садити

Місячний календар завжди приходить на допомогу садівникам. З нього ви можете дізнатися, коли висадити культуру, коли зібрати врожай та провести певні заходи з догляду. Місяць може впливати на ріст та розвиток рослин, тому варто прислухатися до нього.

Місячний посівний календар на серпень

Гарні дні: 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 14, 17,18, 19, 22, 23, 24, 30, 31 число.

Погані дні – 11, 12, 26, 27 число.

З 2 по 6 серпня у теплиці можна висадити редис, шпинат, пекінську капусту, салат та щавель. Зростаючий місяць допоможе виростити соковиті плоди.

З 9 по 10 серпня місяць буде випуклим й настає час пересадити квіти, полити та підживити їх. Використовувати слід натуральні добрива.

З 13 по 14 серпня настає час дощів й починають активно рости бур’ян. Середина місяця після повної луни, гарний час для проведення маніпуляцій проти бур’янів.

З 17 по 19 серпня настає час збирання врожаю та насолоджуватися ним. У цей час гарно родять насінні та кісточкові дерева, томати, бульба, цибуля, морква, часник та інші. У цей період вам не вистачить часу на відпочинок.

З 22 по 24 серпня після збору врожаю засадіть грядки фацелією, гірчицею або люпином. Завдяки висіву сидератів ваша земля покращить свій стан та насититься корисними речовинами.З 30 по 31 серпня варто провести профілактичні заходи проти хвороб та шкідників. Не чекайте перших проявів хвороби, а проведіть обробку.

У несприятливі дні для посіву варто займатися консервацією та підготовкою місць для зберігання врожаю.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!