Молитва до святого Димитрія Солунського, яку промовляють 26 жовтня, щоб отримати заступництво.

26 жовтня усі християни святкують день святого Димитрія Солунського. В цей день заведено молитися до святого і просити допомоги і заступництва. Знайдіть в цей день вільну хвилинку, щоб помолитися до нього.

«Молитва до святого Димитрія Солунського»

Святий і славний Великомучениче Христів, Димитріє, скорий помічнику і гарачий заступниче всіх, що з великою вірою й надією на Господа линуть до тебе! Стоячи зі сміливістю перед Царем Небесним, разом з нами молитовно випроси у Нього прощення гріхів наших, та щоби визволитись нам від всепагубної хвороби, землетрусу, потопу, вогню, меча і вічного покарання. Благай доброту Його, щоб Він щедрим був до міста нашого і до всякого міста, села і країни.

Випроси у Царя царів дарувати перемогу та звитягу християнам над ворогами їх, для всієї ж Держави нашої випроси спокій, тишу, міцність у вірі та успіхи в чеснотах і побожності. А всім нам, що щиро Йому вклоняємося та вшановуємо почесну пам’ять твою, виблагай благодатне зміцнення на справи благі, щоб ми все добре та вгодне для Владики нашого Христа Бога тут чинили, та сподобилися — за нашими покаянними благаннями й твоїми до Нього молитвами — наслідувати Царство Небесне для вічного прославлення Його з Отцем та Святим Духом. Амінь.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!