Молитва дружина за чоловіка, щоб вберегти його від усякої біди

Кожна жінка хоче захистити свого чоловіка від усякої біди. В цьому вам допоможе ця особлива молитва. Всі щирі молитви будуть почуті.

«Молитва дружини за чоловіка»

«Господи, Отець мій небесний, прошу тебе допомогти моєму чоловікові знайти і виконувати його призначення. Благослови його роботу, нехай вона приносить йому успіх і фінансове процвітання.

Нехай він отримує задоволення, виконуючи свою роботу! Нехай його поважають і цінують люди, відкрий йому серце, Господи, щоб все, що він робив, збігалося з твоїм божественним задумом.

Дай йому оптимізм, господи, даруй енергію і силу, щоб він у радості трудився на благо собі і всьому суспільству.

Допоможи йому радіти успіхам і цінувати досягнуте. Нехай кожен його крок і подих буде спрямований назустріч тобі, Господи!

Благослови його на його шляху! Допоможи йому набути впевненості і відкрий перед ним двері майбутнього! Захисти його, Господи, від усіх ворогів і недоброзичливців! Допоможи йому рости і вдосконалюватися!

Я молюся, Господи, про те, щоб я могла бути гідною супутницею своєму чоловікові!

Щоб могла підтримувати, радувати і надихати його на нові звершення! Нехай наш союз буде міцний і угодний тобі! Дякую тобі, господи, за все, що ти нам даруєш і віддаюся волі твоїй святій! будь благословенний, Господи, на віки віків амінь!»

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!