Молитва святого Івана Золотоустого, яку читають 27 січня, щоб отримати захист Господній  

Щоб отримати захист від усіх спокус, слід промовляти молитву  святого Івана Золотоустого — 27 січня

Молитва св. Івана Золотоустого 

“Господи, не позбав мене небесних твоїх благ. Господи, захopoни мене від вічних мyк. Господи, якщо думками, словом або ділом згрішив (згрішила) я, прости мені. Господи, позбав мене несумлінности, забуття, легковажности і закам’янілої нечутливости. Господи, охорони мене від усіх спокус.

Господи, просвіти моє серце, затемнене лукавими похотями. Господи, я як людина, що згрішив (згрішила), — а ти як Бог щедрий помилуй мене, бачачи неміч моєї душі. Господи, пошли благодать свою на поміч мені, щоб я прославив (прославила) ім’я твоє святе. Господи Ісусе Христе, впиши мене, раба твого (рабу твою), в книгу життя, і даруй мені кінець добрий.

Господи, Боже мій, хоч і нічого доброго не зробив (зробила) я перед тобою, але дай мені за благодаттю твоєю положити початок добрий. Господи, окропи в моє серце росу благодаті твоєї. Господи неба і землі, згадай мене, грішного раба твого, окаянного й нечистого (грішну рабу твою, окаянну й нечисту) в царстві твоїм, амінь. Господи, в покаянні прийми мене.

Господи, не залиш мене. Господи, не введи мене в напасть. Господи, дай мені добру думку. Господи, дай мені сльози,  і упокорення. Господи, дай мені помисел визнати гріхи мої. Господи, дай мені смиренність, чистоту і послушність. Господи дай мені терпеливість, великодушність і лагідність. Господи, посади в мені корінь доброго і страх перед тобою в серце моє.

Господи, сподоби мене любити тебе із всієї душі моєї, всіма думками моїми, і творити в усім волю твою. Господи, охорони мене від лихих людей, нечистих духів і злих пристрастей, і від усякого іншого нечестивого діла. Господи, ти знаєш, що робиш, як ти волиш; нехай буде воля твоя й у мені, грішному (грішній), бо ти благословенний єси на віки. Амінь”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!