Молитви до Архангела Михаїла, про допомогу і захист, які слід промовляти — 8 листопада

Усі християни 8 листопада моляться до Архангела Михаїла і просять про допомогу, підтримку, зцілення і захист. Знайдіть вільну хвилинку, щоб прочитати ці дві коротенькі молитви.

«Молитва  про допомогу»

«О, святий Михаїле Архангеле, помилуй нас, грішних, що потебують твого заступництва, збережи нас, рабів Божих (імена), від всіх видимих ​​і невидимих ​​ворогів, паче же підкріпи від жaxу смepтного і від збентеження дuявooльського і сподоби нас неганебно постати Творцеві нашому в годину стpaшного і праведного Суду Його.

O, Всесвятий, великий Михаїле Архистратиже! Не погорди нас, грішних, що моляться тобі про допомогу і заступництво твоє y віці цім і в майбутньому, але сподоби нас там разом з тобою славити Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь»

«Молитва про захист»

«Святий Архангеле Божий Михаїле! Ти наш захисник і охоронець від лукавого. Покрий нас твоїм Щитом Істини і захисти в битві, яку Сaтaна веде проти Істини. Допомагай нам бачити праведний шлях Святої Любові. Пояснюй кожен наш вибір між добром і злом, завжди підставляючи нас під свій Щит Істини. Амінь.»

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!