Молочна сироватка: ефективне добриво для отримання великого врожаю помідорів та огірків

Сироватка утворюється у результаті переробки молока. Вона на 93% складається з води, а все інше це залишки молочного білка та корисні елементи.

Нею садівники захищають свої рослини від грибкових захворювань та підживлюють нею рослини.

Дуже часто її застосовують у догляді за томатами та огірками й час застосування може тривати до самого закінчення вегетаційного періоду.

Як приготувати добриво?

Для кореневої підгодівлі потрібно розчинити сироватку з теплою водою у  співвідношенні 1 до 10. Полийте рослини у радіусі 50 см. від стебла.

Для позакореневої підгодівлі розчиніть сироватку з водою у співвідношенні 1 до 3. Додайте до розчину трохи мила, щоб він гарно тримався на листах.

Використовуйте для обробки свіжий розчин,  бо він може почати бродити та вирощувати у собі несприятливу патогенну мікрофлору. Такий розчин може заподіяти шкоду рослинам.Сприятливий час для обробки.

Підживить огірки при появі перших справжніх листочків

Після слід робити перерву Коли ж краще обробляти помідорні та огіркові десь на 14 днів між кореневим та позакореневим підживленням.

Томати підгодовуйте через тиждень після висадки у ґрунт, а після лише раз на 7 днів до кінця росту.

На одну рослину знадобиться 1000 мл. добрива.

Обприскування проводьте раз на  10 днів. Якщо рослини здорові, проводьте обробку раз на місяць. Молоду розсаду обприскуйте раз на 7 днів. Востаннє підгодуйте рослини за пару днів до моменту збирання врожаю. Завдяки сироватці ви зміцните зав’язь.

Бажаємо гарного врожаю!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!