Мудра притча: Як не обрати зло, та що робити щоб не порушити заборону Господа.

Мати розповідала історію про те, як Адама та Єву вигнали з раю, своїм маленьким синам. Після цієї історії вони запитали:

  • Мамо, а якби так трапилося і ми потрапили до раю, ми б не скуштували заборонений плід, адже Господь заборонив це робити?

На маминому обличчі засяяла посмішка, вона сказала правда та поклала малих спати.

Мама прокинувшись наступного дня спіймала на вулиці маленьку ластівку, посадила її до коробки. Хлопці прокинулись, мати поставила коробку на вікно та сказала малим не відкривати її поки вона не повернеться з базару. Якщо зробите те, що я сказала отримаєте за це винагороду.

Дорослі всі пішли, хлопці залишилися вдома. Вони робили все, що завгодно аби не відкрити ту коробку. Старший брат вмовив молодшого трохи відкрити коробку та одним глазком подивитися, що там. Мама не здогадається, що ми відкривали її.

Але відкривши трохи коробку ластівка миттю вилетіла. Малі дуже злякались, закрили коробку та залишили її на вікні. Коли мати повернулася додому, помітила порожню коробку та сказала синам:

  • Що ви, Адами, все ж таки випустили ластівку. Так само й Адам з Євою не змогли витримати та не скуштувати заборонений плід. Коли вони порушили заборону Господа, обрали зло, яке завжди починається з непослуху.Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!