Наближається велике свято – Благовіщення. Чого не можна робити жінкам у цей день, щоб уникнути негараздів

Наближається велике календарне свято – Благовіщення. Цього дня за народними повір’ями жінки не плетуть кіс, а пташки навіть не в’ють гнізда. Але в цей день існує безліч правил та заборон. Бажано цього дня дотриматися їх, інакше може трапитися неприємність.

Чого не слід робити на Благовіщення.

  • Заборонено підстригати волосся, мити голову та розчісуватися. Люди вірували, що таким чином можна заплутати свою долю.
  • Брати гроші в борг або позичати щось – за народними повір’ями – людина може попрощатися зі своїми благами, здоров’ям та спокоєм в сім’ї. Це дуже суворе правило та не слід його не дотримуватись. Ви не повинні позичати гроші навіть дуже близькій людині. Пильнуйте також, щоб цього дня з вашої оселі нічого не винесли, тому не бажано запрошувати гостей до себе.
  • Купувати нову одежу – кажуть, що цього дня придбані речі можуть зіпсуватися та на протязі тривалого часу, ви не зможете придбати щось нове. Молодиці, які не прислухалися до поради – до наступного свята Благовіщення не вийдуть заміж.
  • Займатися плетінням та шиттям – наше життя нагадує нитку, тому взявши її до рук, можна заплутати свою долю, отримати проблеми та пригоди.
  • Не слід починати нові справи – результат зійде на нівець. В наш час ходить повір’я, що починати будь-яку справу у понеділок не можна. В давні часи взагалі не можна було щось починати в той день тижня, на який припадає свято Благовіщення. Якщо свято, наприклад попадає у вівторок, то в наступному році цей день буде приносити нещастя.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!