Наступний рік 2020 — рік Білого Щура. Як правильно його зустрічати, щоб отримати удачу і добробут.

Передноворічний час – це приємні клопоти, покупки та приготування. Люди намагаються якомога краще задекорувати будинок,  придбати новий одяг, планують святкове меню.

Багато нюансів залежить від символу Нового року. Цьогоріч пануватиме Білий Металевий Щур. Щоб задобрити цю розумну тваринку і привернути удачу та благополуччя, слід дотримуватися певних правил.

Новий рік рекомендується зустрічати в сімейному колі та веселитися. Після святкування можна прогулятися вечірнім містом, підвести підсумки минулого року, загадати бажання, поставити цілі на майбутнє.

Прикраси для ялинки та дому слід обирати в біло-сірих відтінках, що перегукуються з відтінком щурячої шубки. Звичайно, можна внести яскраві нотки для урізноманітнення.

Також можна придбати фігурку-символ цього року, яка принесе удачу та щастя.

Щур полюбляє крупи, сир та фрукти, тому на святковому столі мають бути страви з цих продуктів, прикрашені зображенням тваринки.Одяг має бути білим, сірим чи коричневим. Пам’ятайте, що новорічний образ має бути стриманим, без лишніх елементів. Не слід вибирати вбрання з леопардовим чи тигровим принтом, бо кішки – найзапекліші вороги щурів.

Головне в підготовці до свят – чисте сумління, гарні стосунки з рідними і близькими. Тому намагайтеся відпустити образи, зробити крок до примирення, подати руку допомоги. Добро повернеться до вас сторицею.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!