Натуральне добриво для помідорів, щоб вони краще зав’язались

Розповімо вам кілька секретів, що необхідно робити, щоб зав’язались томати. Необхідно правильно та вчасно підживлювати культуру, тоді ви отримаєте гарний врожай.

Добрива для томатів.

Перше підживлення необхідно провести весною. Якщо цього не зробити, то чекати гарного врожаю не варто. Процедуру проводять одразу після висадки саджанців у землю. Використовують навесні азотні добрива, які допомагають набирати зелену масу та формувати кущі.

Також, додайте добрива, які містять калій – для гарного цвітіння томатів. Необхідно внести фосфор – тоді в помідорах буде достатньо вуглеводів та цукру. Комплексні засоби можна придбати в спеціалізованих магазинах. Необхідно дотримуватися інструкції з використання. Також можна обприскувати кущі добривами, які містять мікроелементи.

Народні засоби підживлення.

  • Приготуйте розчин – на відро води – 2 краплі йоду. Цим розчином поливають грядки навесні та під час бутонізації.
  • Для збільшення зав’язі приготуйте розчин – подрібнений польовий хвощ та відро води. Залийте хвощ теплою водою та залишіть настоюватися тиждень. Не забувайте перемішувати суміш. Цей розчин ллють під корінь та проводять ним обприскування.
  • На відро дощової води необхідно додати 200 грамів попелу. Залишіть засіб постояти 24 години. Цей засіб містить багато калію та фосфору. Використовують з початку зростання та до самого збору врожаю.
  • На 200 мл води додайте 10 грамів борної кислоти. Цю суміш розведіть на відро води. Цим розчином необхідно обприскувати кущі раз на 7 днів. Використовують засіб для збереження зав’язі.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!