Натуральне добриво для усіх рослин, яке допоможе збільшити врожай

Пропонуємо розглянути добрива, які готують з дріжджів. Вони насичені білками, амінокислотами, мікроелементами та органічне залізо.

В наш час городники досить часто використовують дріжджі під час догляду за рослинами. Вони допомагають розсаді бути біль витривалою, швидше розвивається, гарно росте коріння, підвищується імунітет. Дріжджі завдяки грибку, який міститься в них – змінює склад землі, перероблює органічний склад та виділяє в землю комплекс азоту та калію.

Дріжджова підгодовування.

Для приготування добрива можна використовувати будь-які дріжджі – сухі або сирі. Можна також залити борошняні вироби водою та почекати поки вони почнуть процес бродіння.

Для підгодівлі великої ділянки землі можна зробити настій з дріжджів та трави. Ви приготуєте розчин, який містить велику кількість азоту.

Підгодівля помідорів.

Цим способом користуються досить давно. Його додають у ґрунт разом з органічними та мінеральними поживними речовинами. Дріжджі виступають, як стимулятор росту для рослини.

Користуються цим добривом після того, як розсада гарно укоренилася через 14 днів після висадження. Повторно обробляють перед цвітінням. Молоді кущі потребують 0,5 л добрива, а великі – 2 л.

Готують розчин так:

  • Зола – 0,5 л.;
  • Сухі дріжджі – 10 гр.;
  • Витяжка з курячого посліду – 0,5 л.;
  • Вода – 10 л.;
  • Цукор пісок – 5 ст. л.

Розведіть цей розчин 1 до 10 і тільки потім проводьте полив. Поливати не слід під коріння, краще полийте при стовбурове коло.

Дію на помідори ви одразу помітите через кілька днів.

Підгодівля огірків.

Поливають добривом два рази на весь період росту. Перший раз – після того, як внесуть добрива з азотом, другий – після фосфорної підгодівлі. Дріжджові добрива прискорює ріст та скорочує кількість пустоцвітів.

Підгодівля кімнатних рослин.

Для підгодівлі домашніх рослин необхідно приготувати розчин:

  • Цукор пісок – 3 столові ложки;
  • Вода – 10 л;
  • Дріжджі – 10 гр.

Залишіть розчин настоюватися на три години та після використовуйте для поливу, розвівши у співвідношенні 1 до 5.

Цей розчин підвищує імунітет рослинам, насичує їх вітамінами, корисними речовинами. Після підживлення вони швидко приходять до тями, швидко регенеруються. У садових квітів виростають великі бутони, насиченого кольору, цвітуть довгий час.

Поливають такі квіти як, півонії, іриси, хризантеми, троянди та гладіолуси. Завдяки цьому добриву квіти отримують безліч вітамінів, підвищується імунітет. Сприяє розвитку майбутнього утворення цибулин та бульби.

Рідкі види дріжджів, котрі можуть зустрічатися нам.

Вчені винайшли новий унікальний вид дріжджів – чорні дріжджі.

Корисні властивості:

  • Дуже сильний препарат;
  • Омолоджує старі види рослин;
  • Допомагає краще приживитися розсаді;

Їх привезли з мікрофлори озера Байкал. Також цей вид грибка мешкає на внутрішній поверхні посудомийної машинки. Працювати з ними необхідно обережно, надягати маски та рукавички. Людина може захворіти на пневмонію через цей грибок, але велику користь приносить рослинам.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!