Натуральний домашній зефір, який просто тане в роті. Всі хто скоштує, просить рецепт

Для тих, хто полюбляє такий десерт, як зефір – цей рецепт просто знахідка. Він готується з натуральних інгредієнтів та абсолютно не шкодить здоров’ю людини.

Його можна їсти навіть маленьким дітям та мамам, які годують груддю. Приготуйте яблучно-банановий зефір й ви будете задоволені його смаком.

Що знадобиться:

 • Яблучне пюре – 100 грамів;
 • Бананове пюре – 150 грамів;
 • Білок – 40 грамів;
 • Агар-агар – 8 грамів;
 • Цукор – 600 грамів;
 • Вода – 140 мл.

Як приготувати:

 1. Приготуйте яблучне пюре. Приберіть кісточки та шкірку з яблук. Наріжте невеликими кубиками та покладіть у каструлю. Тушкуйте на невеликому вогні протягом 10 хвилин, не забувайте перемішувати. Готові яблука перетріть через сито.
 2. Приготуйте бананове пюре. Наріжте банани, покладіть у каструлю та варіть на невеликому вогні протягом 10 хвилин. Не забувайте перемішувати. Після перетріть суміш через сито.
 3. Візьміть чашу для міксера та пересипте холодне бананове та яблучне пюре.
 4. Після додайте білок та починайте збивати на середній швидкості. Коли суміш почне ставати білого кольору та збільшуватися в об’ємі, швидкість потрібно збільшити.
 5. Приготуйте сироп. Розчиніть у воді – агар-агар, перемішайте та поставте на вогонь, щоб він повністю розчинився. Не забувайте перемішувати, розчин повинен стати густуватим. Після додайте цукор. Для того, щоб приготувати правильно сироп, вам знадобиться харчовий термометр. Сироп повинен бути температури 110 градусів. Якщо у вас немає термометра, то варіть сироп до тих пір, поки він не буде стікати з ложки безперервною смужкою. Після того, як ви довели сироп до такого стану, вимкніть каструлю та залишіть постояти його протягом 3 хвилин.
 6. Суміш у міксері повинна були білого кольору та тримати форму, об’єм повинен збільшитись. Якщо у вас все вийшло саме так, тоді вимкніть міксер.
 7. Як тільки ви починаєте додавати сироп – ввімкніть міксер на маленьку швидкість та поступово додавайте сироп. Після внесення сиропу, збийте суміш ще протягом хвилини.
 8. Приготуйте робочу поверхню. Розстеліть на ній пергамент.
 9. Приготуйте кондитерський мішок.
 10. Зефір дуже швидко стає густим, тому працюйте швидко. Наповніть кондитерський мішок сумішшю та відсаджуйте зефір.
 11. Залишіть зефір застигати на ніч.
 12. Після з’єднайте половинки між собою та обтрусіть його цукровою пудрою.

Приємного чаювання!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!