Навіщо потрібен отвір у обробній дошці: і це зовсім не ручка

Кухонна дошка — незамінний атрибут на кожній кухні, проте багато хто ігнорує її особливості та призначення. Зазвичай вона має прямокутну форму з отвором у верхній частині, який зазвичай сприймається як зручна ручка. Проте, справжнє призначення цього отвору залишалося невідомим. Сьогодні ми розкриємо цю таємницю.

Виявляється, отвір у верхній частині обробної дошки має інноваційне застосування — викладання через нього вже нарізаних продуктів в посуд або каструлю. Це дозволяє уникнути того, щоб продукти випадали з дошки та дає змогу легко перекладати їх у посудину.

Крім того, обробна дошка може використовуватися і як органайзер для холодильника. Поставивши її в холодильник з твердою їжею, можна на неї викласти продукти, які швидко псуються, щоб уникнути забруднення полиць.

Варто пам’ятати, що обробна дошка може стати джерелом бактерій, тому необхідно ретельно мити її та регулярно замінювати. Для уникнення харчових заражень, експерти рекомендують мати окремі дошки для сирого м’яса та інших продуктів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!