Не допускайте цих помилок під час вирощування озимого часнику, щоб не залишитись без врожаю

Озимий часник можна врятувати, якщо ви правильно застосуєте мульчування після посадки. Ця важлива процедура вимагає уваги. Якщо її невірно провести, вона може призвести до втрати врожаю. Давайте розглянемо, коли і як мульчувати часник, щоб забезпечити його найкращий ріст та розвиток.

Багато дачників вважають, що часник потребує захисту від морозів, але насправді важливо виконувати мульчування відповідно до погодних умов. Мульчу варто використовувати після першого відчутного похолодання, коли грядка підмерзне. Це допоможе уникнути розморожування ґрунту при потеплінні та врятувати рослини від передчасного проростання.

Мульчування можна виконати, використовуючи опале листя яблунь або груш. Це безпечний метод захисту рослин. Оптимальна товщина мульчі — близько п’яти сантиметрів, і можна розмістити палиці поверх листя, щоб вони не відлетіли під час вітрів.

Не дарма, що листя фруктових дерев використовуються як мульча для часнику, оскільки вони не переносять хвороб овочів. Виконавши мульчування вчасно та правильно, ви забезпечите часнику оптимальні умови для зростання та збережете свій врожай.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!