Не допускати цих помилок, щоб не втратити врожай помідорів

Розповімо вам кілька секретів, які допоможуть не втратити врожай помідорів. Завдяки цим порадам ви отримаєте гарний врожай.

Більшість садівників з кожним роком знаходять способи, які допомагають збільшити врожайність. Але, інколи допускають помилки.

Надмірний полив культури. Багато вологи – погубить рослину. Рясний полив необхідний лише у посушливий час та після висаджування розсади у відкритий ґрунт. Рекомендується створити крапельний полив, якщо найближчим часом дощів не очікується.

Надмірне внесення добрив. Неправильні добрива та внесення їх не за графіком, можуть негативно вплинути на майбутній врожай. Не слід вносити багато азотних добрив, краще для скорішого утворення плодів – внесіть добрива, які містять – магній, йод, бор, залізо та мідь.

Обривання листя. Не слід відривати понад 3 листків – для рослини це великий стрес. Прибрати необхідно лише жовті та сухі листки, вони лише будуть вбирати на себе всі сили рослини. Не забудьте після 20 червня прищепити верхівку – для того, щоб всі сили були спрямовані на плоди, а не на листя.

Сподіваємося ці поради допоможуть виростити гарний, смачний та якісний врожай!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!