Не слід думати про погане, бо захворієш! Чому так важливо думати про позитивне

Люди часто промовляють таку фразу: «Не слід думати про погане, бо захворієш». Як стверджував Авіценна, лікарі ведуть боротьбу із захворюванням – словом, рослиною та ножем.

Багато психологів проводили експеримент, вони говорили своїм пацієнтам, що кожного дня потрібно вголос промовляти фразу: «Кожного дня я почуваю себе краще й краще». Промовляти потрібно було емоційно та вголос.

Лікарі помітили, що через деякий час хвороба відступала й люди ставали здоровими. Здоров’я напряму залежить від наших думок. Якщо люди щасливі, позитивно мислять, тоді їхнє життя наповнюється позитивною енергією та наповнюють нею всіх, хто знаходиться поруч. Зі злом відбувається навпаки.

Як казали древні мудреці, потрібно завжди радіти життю, яким би тяжким воно не було. Тому, життя людини напряму залежить від її помислів. Якщо думки позитивні – все буде добре, а якщо погані – таке життя й отримаєш. Погані думки завжди втілюються у реальність, тому будьте з цим обережні.Тому переосмисліть своє життя та думки. Кожен ранок починайте з позитивних думок та думайте про найкраще. Не слід сильно переживати через маленькі дрібниці, вони того не варті. Будьте здорові!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!