Несприятливі дні липня: як правильно провести їх, та що не можна робити

У кожному місяці є такі дні, коли слід насторожитись та звертати увагу на деякі речі, бо може статися біда. У липні місяці вас чекає два затемнення сонця та місяця. Сонячне затемнення відбудеться 2 числа, а місячне – у ніч з 16 на 17 число.

У ці небезпечні дні будьте дуже обережними:

2.07. – відбудеться затемнення сонця й вас спіткають невдачі у коханні. Можуть виникнути непорозуміння у родині. У коханні буде відчуватись негатив. Вас можуть спіткати чвари та конфліктні ситуації. Деякі люди можуть розчарувати вас. Саме цього дня люди покажуть своє істинне лице. 2 липня – більшість людей стає дратівливими та егоїстичними.

7.07. — у внутрішньому світі людей відбувається безлад та лінь. Всі обіцянки людей можуть зникнути, а удача відвернутися від вас. Люди стають лінивими та розчарованими. Зробіть цей день – відпочинком, не розв’язуйте важливі питання.16.07-17.07. – відбувається затемнення місяця. Можуть виникнути негаразди у ваших справах. В ці дні людьми володіє жадібність, ревнощі та негатив. Творчих людей може покинути муза та пригнітити духовний стан. Затемнення може наштовхнути людей на неправильний шлях.

24.07. – несприятливий день, емоції візьмуть верх над вами. Люди починають сумніватися у собі, шукати різноманітні мінуси у зовнішності. Можуть виникати чвари. Не слід цього дня вирушати у подорож та змінювати обставини у житті.

Будьте обережними!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!