Ніколи не позичайте сіль та не беріть її у борг. Чому це так важливо

Про сіль існує безліч заборон та приказок. Люди вірили, що сіль не можна позичати.

Раніше її називали білим золотом, яке символізувало удачу та володіло магічними властивостями.

У давні часи сіль була розкішшю й не кожна людина могла собі дозволити придбати її. якщо давали сіль у борг – люди віддавали свою удачу. Через це великого бажання позичати сіль не було. Особливо, не можна позичати сіль незнайомцям, а ось перевіреній людині, яку ви добре знаєте, можна допомогти.

Існували прикмети про сіль:

  • Дасте комусь сіль, почнуться сварки у сім’ї.
  • Щоб не жити у злиднях та сварках, не можна позичати гроші у вечірній час.
  • Будете сидіти без грошей, якщо будете роздавати всім сіль.

Якщо вже склалася така ситуація, що потрібно позичити сіль – робіть це з посмішкою, щоб нейтралізувати весь негатив. А краще навчіться відмовляти людям, щоб потім не шкодувати.

Не можна брати назад позичену у борг сіль. Одразу, як ви це зробите, у родині почнуться сварки та розголоси. Якщо сіль закінчилась, краще її купити у магазині, ніж позичати.Ні в якому разі не можна просити сіль у сусідів. Якщо так трапилось, що варто позичити її, руками сіль брати не можна, краще взяти її самому зі столу. Якщо ослухатись, сусіди відберуть у вас удачу та заберуть вашу енергетику.

У наш час безліч засобів для домашнього використання містять сіль. Не варто дарувати людям такі подарунки, а якщо не виходить – робіть це від щирого серця та з посмішкою на обличчі. Якщо дарувати сіль від щирого серця – родина буде жити у достатку та злагоді.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!