Ніколи не прибирайте це сміття пилососом, щоб не зламати його. Господиням на замітку

У наш час прибирати стало набагато легше, бо з’явились безліч засобів, які значно полегшують прибирання. Замість віника люди стали використовувати пилосос.

На сьогодні, існує величезна кількість моделей з багатьма функціями. Але пилососи теж мають свої правила, які стосуються прибирання. Наприклад, пилосос не може видаляти деяке сміття, тому варто ознайомитись, яке саме.

  • рослини та земля. Щітка пилососу навпаки зажене землю ще глибше у килим, а не висмокче її. Листя від рослин не можна прибирати пилососом, воно може зламати його. Краще прибирати таке сміття за допомогою щітки та совку.
  • Кераміка та скло. Прибравши таке сміття, ви можете зламати пилосос. Уламки кераміки або скла можуть потрапити у двигун або порвати мішок для сміття. Приберіть уламки щіткою та совком, після протріть підлогу вологою ганчіркою або наклейте скотч та зберіть дрібні крихти скла.
  • Тирса, борошно, пил після ремонту та зола. Ці матеріали забивають фільтри та утрудняють всмоктування. А борошно потрапивши у пилосос, осідає у двигуні та псує його. Обприскайте пил водою та заметіть віником.
  • Волога кавова гуща. Для звичайного пилососа таке прибирання може стати фатальним. Може забитися трубка та заблокуватись фільтр. Все, що було у мішку для сміття перетвориться на кашу з бруду. Для прибирання рідкого бруду існують ганчірки.
  • Лего. Дрібні деталі можуть заблокувати та пошкодити внутрішні частини пилососу. Зберіть їх руками та покладіть у потрібне місце.
  • Липкі блискітки, скотч та клей можуть заблокувати та пошкодити внутрішні частини пилососу та потрапити у двигун. Ці елементи можуть нагрітися, розплавитися та наробити шкоди. Приберіть це за допомогою ганчірки. Клей ПВА легко витирається мильною водою. Все інше допоможе прибрати ацетон та оцет.
  • Волосся. Волосся спочатку забиває трубу та намотується на щітку. Від цього пилосос починає погано всмоктувати пил. Через це він може згоріти. Під час прибирання пилососом варто одразу знімати зі щітки волосся.Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!