Ніколи не садіть ці рослини поруч з помідорами, щоб не втратити врожай

Не лише підживлення, вчасний полив та обробка від шкідників допомагає виростити гарний врожай. Можна висадити поруч з рослиною поганого сусіда й вона загине.

Томат дуже поширена рослина, яку вирощує більшість садівників. Вона широко має попит у різних країнах, завдяки своїй користі, смаку та аромату. Вирощувати їх можна будь — де – у теплиці, на городі, на вікні та у контейнерах. Помідори містять антиоксиданти, багато вітамінів та елемент, який веде боротьбу з раковими клітинами.

Потрібно правильно висаджувати розсаду та дотримуватись певної відстані. Відстань залежить від сорту, а у середньому вона повинна становити від 60 до 90 см.

Не можна садити томати поруч з капустою, суницею та гарбузом. Томати приваблять на капусту – капустяну білявку, яка знищить ваш врожай.

Щоб томати гарно плодили, посадіть поруч зелену цибулю, спаржеву квасолю, яка буде відлякувати комах та черв’яків. Аромат часнику, теж захищатиме томати. Поруч посадіть салат латук, руколу та шпинат, високі сорти будуть створювати тінь для зелені. Захиститись від томатної гусені допоможуть чорнобривці та огірочник. Захистить від інших шкідників висаджена м’ята та петрушка. Посилить їхній аромат – базилік.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!