Ніколи не спіть головою до вікна: головні причини та чим це може зашкодити

Існує безліч прикмет, які допомагають правильно встановити ліжко, щоб людина почувала себе комфортно та не знала бід. Більшість знає, що спати ногами або головою до дверей дуже небезпечно. А ось про те, чи можна спати головою до вікна мало, хто знає. Знахарі впевнені, що ні головою, ні ногами до вікна лягати спати не можна.

Якщо лягти спати головою до вікна, ви можете нашкодити своєму здоров’ю. У нічний час блукає нечиста сила та духи померлих родичів, які зазирають у вікна, наводять псування й можуть взагалі забрати з собою душу сплячої людини. Вікно вважали порталом в інший світ й душа сплячої людини може покинути тіло та вийти через цей портал. А деякі можуть не повернутися з потойбічного світу. Також, не можна спати біля вікна, бо протяги можуть спровокувати початок застуди або прострілів шиї.

За правилами фен — шуй, взагалі не можна ставити ліжко між вікнами та дверима, бо вся позитивна енергетика, щастя, удача, любов, фінанси та здоров’я зникнуть з вашого життя.

А ось спати ногами до вікна, не дозволялося, бо у давнину покійників виносили саме через вікно, а не двері. Окрім вікна використовували ще отвір, який вирубували у стіні. Отвір потім закладали назад, а вікно закривали, щоб душа небіжчика не повернулася назад. Залишали відкритими вікна лише 26 лютого — Мартинів день. Тоді люди не закривали вікна, щоб на обід могли прийти душі померлих.

Людям не можна було спати ногами до вікна, бо скоро у цьому будинку, хтось покине цей світ. А ще з вікон часто дмуть протяги, які можуть застудити ноги господарю.

Ваша справа вірити у прикмети, або ні. Але варто знати, що у прикметах є свій глузд й до них варто прислухатися.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!