Ніколи не тримайте папороть у себе вдома, щоб не накликати біди

Про папороть відома легенда, що той хто на Івана Купала знайде квітучу папороть, того супроводжуватиме удача все життя. Папороть виник дуже багато століть тому. Снує безліч його різновидів.

Жоден з представників квітів не має квітів та насіння. Розмноження відбувається за допомогою спор. Про квітнення папороті – це звичайна легенда, яку вигадали предки.

Папороть найчастіше висаджують для оформлення парканів, стежин, дачних будівель та квітників. Деякі люди побоюються висаджувати вічно – зелене насадження, через те, що він приваблює злих духів. Ще папороть вважають злою та не дружньою рослиною. Деякі різновиди папороті мають отруйне листя, а деякі використовують для приготування лікарських засобів. Молоді листочки папороті вживають в їжу у США та Канаді.

Є два твердження про папороть, одне – те, що папороть приносить у дім нещасті, а інше – навпаки. Деякі вважають папороть енергетичним вампіром, бо росте він висмоктуючи енергію зі всього живого. Папороть може викликати головний біль або алергію.

Ще люди вірять, що папороть залучає любов у будинок, де він росте. Слов’яни вважають його своїм сонячним символом, який справджує мрії та розкриває таланти.

Для відлякування гризунів папороть висаджують поблизу будинку. Звірі не переносять цю рослину й не будуть з’являтись там, де він росте.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!