Ніколи не вішайте ці прикраси на ялинку, щоб не накликати біди 

Прикрашання ялинки завжди займає важливе місце у підготовці до зустрічі Нового Року. Кожна людина дуже прискіпливо підходить до прикрашання, обирає певні іграшки та гірлянди.

Кожна іграшка має свою місію, вона може приносити щастя, мир, любов. А може бути й навпаки. Саме іграшки разом з ялинкою створюють новорічний настрій та приносять свято у дім.

Матові кульки. Насичені негативною енергетикою, на відміну від скляних, які створюють радість та настрій свята. Ось, наприклад, скляні відлискують негативну енергетику, а матові тільки накопичують та не можуть її нікуди вивільнити. Якщо вже трапилось так, що у вас з’явилась іграшка з матовим покриттям, то на ніч її потрібно покласти у солону воду. Зранку промийте іграшку та сміливо вішайте на ялинку. Сіль позбавить прикрасу від негативної енергетики.

Іграшки, які мають тріщини або пошкодження. Такі прикраси потрібно одразу викидати, вони приносять лише зло та зіпсують новорічний настрій. Клеїти іграшки не варто, вона вже не наповниться позитивною енергетикою.

Іграшки, які не властиві кольору року. Цей рік очолюватиме Чорний Водяний Тигр. Колір свята – блакитний, чорний та синій. Всю новорічну атрибутику бажано підібрати у цих відтінках.

Прикрасьте ялинку іграшками з позитивною енергетикою та зустрічайте свято у мирі, злагоді та любові!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!