Огірки, як із бочки: сучасний варіант старовинної заготівлі

Пропонуємо приготувати огірки за цим чудовим рецептом. За смаком ці огірки нагадають вам огірки з діжки. Вони виходять хрусткими та неймовірно смачними. Дізнайтеся, як приготувати огірки у сучасних умовах.

Замість діжки можна взяти звичайну банку. На дно слід покласти кріп, часник, корінь хрону, листя смородини, вишні та дуба. Ще можна додати естрагон, листя лавра, духмяний та чорний перець. Не можна класти гірчицю для засолювання огірків.

Викладіть не великі огірки, які слід було зібрати добу тому. Не використовуйте салатні сорти. Перед використанням занурте їх у воду на 60 хвилин. Якщо ви давно зібрали врожай, занурте огірки у воду на 3 години.

На 1000 мл. води слід додати 100 грамів звичайної солі.

Залишіть огірки кваситись 5 діб. Залишіть огірки бродити у теплому місці з прикритою кришкою. Для зручності банки слід поставити у миску, щоб у неї витікав сік під час бродіння.  Коли огірки перебродять, зникнуть повітряні бульбашки, з’явиться білий наліт на дні та зверху огірків.

Після того, як огірки перебродять, розсіл потрібно злити, а огірки ретельно вимити прямо у банці. Залийте огірки водою та закрийте кришками.

Можна використати пластмасову кришку, але попередньо розігріти її.

Якщо закатати банки металевою кришкою, консервацію можна зберігати на кухні.

Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви будете здивовані такою смакотою.

Смачного!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!