Олександрів день — 15 березня. Що не можна робити жінкам в це свято

За православним календарем, 15 березня, заведено шанувати пам’ять священномученика Олександра Сідського. В народі свято отримало назву Александрів день.

Також, не варто займатися сьогодні ніякими справами, вони можуть піти нанівець. Не можна мити голови, це може призвести до розлучення з близькими та родичами.

Гарний день для відвідування косметологів, стоматологів, хірургів. Оперативні втручання закінчаться вдало 15 березня.

Існує прикмета, якщо дуже свербить голова — це призведе до дрібних неприємностей.

В давні часи, цього дня, вся нечесть займалася своїми поганими справами. Щоб запобігти цим чарам, приколіть шпильку на одяг або надягніть 2 каблучки на один палець та не знімайте, поки не сховається сонце. Кільця носять по одному на пальці, якщо так не робити, можна посваритися з коханою людиною. Почнуться розголоси, можуть плестись інтриги та з’являться зради між парою.

Жіночій статі не бажано носити кільця на великому пальці. Це свідчить про зв’язок з нечистою силою. Не знаючи магічного значення, жінка може потрапити в неприємну ситуацію. Бажано носити кільця на мізинцях. Кільця слід носити з камінням – талісманом, він тоді принесе вдачу. На безіменному пальці повинна бути лише обручка, всі інші кільця не слід одягати на цей палець. Винятком є носіння двох кілець на безіменному пальці, якщо жінка втратила чоловіка та носить його кільце.

Прикмети цього дня:

  • Чекай негоди з 16 березня, якщо 15 березня було похмуро на вулиці, а перед заходом, сонця через хмари з’явилося сонце.
  • Зверніть увагу на талі води. Якщо вони течуть повільно – чекай влітку зливи та поганий врожай.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!