Якщо ви бажаєте зберегти свої посадки часнику від раннього пожовтіння та отримати якісний і врожайний урожай, то необхідно зосередитися на підживленні рослин.
Окрім простих процедур, таких як прополювання і полив, важливо пам’ятати про необхідність підживлення, навіть для такої неприхильної культури, як часник.
У червні часник вже не потребує додаткового азоту, оскільки це може спричинити скорочення терміну зберігання плодів. Замість цього, у першому літньому місяці рекомендується підживлювати посадки калієм, який сприяє швидкому росту зубчиків та поліпшенню їхнього стану.
Що стосується мінеральних добрив, можна використовувати сульфат калію, калімагнезію або монофосфат калію. Розчин легко приготувати, для цього на 10 літрів води додайте кілька грамів обраного добрива і полийте рослини. Для сульфату калію потрібно взяти 30 г, а для монофосфату достатньо 10 г.
Також можна використовувати настій золи, який також містить багато калію. Для поліпшення абсорбції мінеральних добрив, до підживлення можна додати гумати в рекомендованій дозі згідно з інструкцією.
Не пропустіть можливість забезпечити ваш озимий часник необхідними поживними речовинами у червні, щоб отримати врожай вищої якості та великі плоди.
🌱 Що садити у травні 2025 за місячним календаремДізнайтеся, які дні у травні найкращі для…
ишнева поросль атакує город? 🌱 Є два простих способи, як зупинити її назавжди! Вишня —…
Моя знайома бабуся Марія щороку садить по 3 сотки картоплі.А збирає — наче посадила десять!Всі…
Як позбутися попелиці на трояндах: прості та безкоштовні методи Попелиця висмоктує сік із троянд, послаблює…
Сучасний ринок побутової хімії рясніє різноманітними засобами для прання. Серед них два лідери – пральний…
Як підгодувати моркву навесні, щоб вона була великою, солодкою і без тріщин Морква — культура…