П’ять дієвих способів нагострити ножиці в домашніх умовах

У кожного вдома є такий предмет, як ножиці. Через деякий час вони затуплюються та починають погано різати. Пропонуємо розглянути кілька варіантів загострити ножиці самостійно.

  1. Наждаковий папір.

Зернистість паперу потрібна 150-200. Складіть його так, щоб абразивна сторона опинилася зовні. Коли ви будете різати папір лезо повинно торкатися абразиву. Наріжте приблизно 20 смужок й ви помітите, що ножиці стали гострішими. Для дуже тупих ножиць цей спосіб не підходить. Після процедури приберіть залишки наждаку вологою серветкою.

  1. Фольга для запікання.

Потрібно взяти аркуш фольги довжиною 25 см. Складіть так, щоб утворилась товста смужка. Після ножицями поріжте цю смужку кілька разів. Ви помітите, що ножиці стали гострішими. Цей варіант також не підходить для тупих ножиць. Після також необхідно витерти та прибрати залишки фольги за допомогою рушника.  1. Брусок.

Перед тим, як почати наточувати леза необхідно спочатку розібрати ножиці. Для цього треба викрутити гвинт по середині. Після змочіть камінь водою та починайте наточувати леза. Ви повинні зробити приблизно 20 рухів. Лезо не повинно відриватись від каменя. Спочатку точіть на грубій стороні, а потім на дрібній.. щоб перевірити чи правильно ви заточуйте ножиці – необхідно на лезі намалювати смужку маркером. Якщо після заточування зникне, то ви все виконали правильно. Після закрутіть ножиці та зробіть кілька ріжучих рухів, щоб прибрати задирки. Також перевірте ножиці на тканині або папері.

  1. Скляна банка.

Розмістіть банку поміж лез та починайте різати банку. Вони повинні ковзати по сторонах банки. Як тільки ви помітите, що леза наточені припиніть цю процедуру. На банці можуть залишитися невеликі заглиблення, тому використовувати її для закруток не бажано.  1. Швейна шпилька.

Візьміть ножиці та починайте різати шпильку, так само як скляну банку. Через деякий час ви помітите, що леза наточені.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!