П’ять простих речей, які захистять вас від негативної енергії. Носіть їх з собою

Багато людей можуть негативно впливати один на одного. Деякі можуть проводити спеціальні магічні змови та ритуали, які можуть зашкодити людини. Деякі можуть просто від злості щось сказати й це неодмінно збудеться. Але ніхто ніколи не замислювався над тим, як захистити себе від пристріту та псування.

Найпоширенішим способом є носити в кишені маленьке дзеркало. Завдяки своїй функції воно буде відбивати весь негатив. А щоб негативна енергія до вас начіплялась, треба мислити позитивно та припинити спілкуватися з неприємними для вас особами. Пропонуємо розглянути, що ще може стати вам у пригоді, щоб захистити вас.

  1. Нитка червоного кольору. Нитка повинна бути з бавовни, вовни або з шовку. Носять цей оберіг на руці. Він захистить вас від негативного впливу, пристріту, псування.
  2. Металева шпилька. Перед тим, як причепити шпильку необхідно її заговорити. Замовлення слід повторювати кожного разу, коли ви приколюєте булавку. Промовите слова: «Не дай мене в образу, не дай мені захворіти. Не дай удачі до мене охолонути». Шпильку ніхто не повинен бачити, тоді вона буде служити для вас оберегом.
  3. Хрестик на тілі. Ця річ повинна бути у кожного своя. Її не слід носити, як прикрасу. Він захистить вас від лиха та бід.
  4. Сіль кухонна. Її з давніх часів використовували для замовлянь. Необхідно насипати сіль у маленький мішечок з натурального матеріалу. Носити його потрібно з собою, можна покласти до сумочки або в автомобіль.
  5. Кільце зі срібла. Срібло відштовхує від себе всю негативну енергетику. Пам’ятайте, що срібло не можна носити з іншими дорогоцінними металами.
Завдяки цим порадам ви самі вирішите, який оберіг краще за все для вас підійде!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!