Перекис водню — дешевий та дієвий засіб для отримання гарного врожаю

Існує один аптечний лікарський засіб, який вам стане гарним помічником на городі. Такий не дорогий, але дієвий препарат допоможе вирішити безліч проблем, які зустрічаються під час посадкового сезону.

  1. Гарне добриво у садівництві.

Як добриво, його використовують тоді, коли рослина вже стала дорослою.

  1. Стимулювальний засіб для гарного зростання насіння.

Застосовують, як засіб, який допомагає зростати насінню швидше. Завдяки перекису надалі розсада помідорів та перцю буде рости здоровою та міцною. Для цього вам необхідно:

1 столову ложку перекису додати в 0,5 л води. Покладіть насіння у марлеву серветку та занурте їх на 10 годин у розчин. Після процедури насіння необхідно трохи просушити.  1. Знезаражувальний засіб для насіння.

Візьміть марлю, туди покладіть насіння та занурте у 10% розчин перекису на 20 хвилин. Після промийте під водою та трохи просушіть. Завдяки такій процедурі всі мікроби, бактерії та грибки загинуть та не пошкодять насіння.

  1. Боротьба з кореневою гниллю та чорною ніжкою.

Для тих, хто вирощує розсаду самостійно цей спосіб з перекисом дуже допоможе вам. Такі проблеми зустрічаються досить часто при вирощуванні розсади. Для обробки вам знадобиться 1 столова ложка перекису та 1 л води. Цим розчином необхідно полити розсаду. Якщо хвороба вже вразила рослину – необхідно дістати її разом з землею та занурити у розчин, таким чином земля осяде на дно й ви побачите коріння. Після рослину необхідно пересадити в інший ґрунт. Через тиждень пролийте розсаду тим самим розчином.  1. Боротьба з фітофторозом.

У пластмасовому відрі розчиніть 8 столових ложок перекису та 10 крапель йоду. Цим розчином обприскуйте дорослі кущі для розв’язання  проблеми.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!