Дізнайтесь, як пересаджувати півонії восени, щоб наступного року милуватись їхньою красою. Завдяки цій процедурі ви позбавитесь від паразитів, захворювань та продовжити їхнє життя.
Якщо цього не робити, кущі починають гинути, бутони стають меншими та починають зовсім зникати. Цю маніпуляцію краще робити кожні п’ять років. Таким способом не можна пересаджувати деревоподібні сорти – для них пересадку варто робити через десять років.
Якщо проводити пересадку восени, півонії краще адаптуються, вони почнуть рясно квітнути наступного сезону, за зиму вони відновляться та не страждатимуть від шкідників та хвороб. Пересаджують кущі починають з серпня, а закінчують у жовтні, все залежить від клімату. Погода під час пересадки повинна бути без сонця, вітру та дощів.
Оберіть для пересадки місце на південному сході, де немає протягів. Півонії люблять простір та затінок, тому варто це врахувати. На місці зростанням не повинні проходити ґрунтові води. Земля повинна мати нейтральне рН.
Пересадка:
Поділ коріння проводьте уважно та обережно, щоб не нашкодити рослині. Зрізи обробіть марганцівкою. Після пересадки дотримуйтесь графіку поливу. Не забувайте розпушувати ґрунт та вносити добрива. За пару тижнів до настання заморозків, обріжте кущі та накрийте їх тирсою.
Бажаємо успіхів!
Скумбрія холодного копчення до святкового столу Приготуйте скумбрію холодного копчення, яка стане справжньою прикрасою вашого…
Чому смартфони швидко розряджаються: міфи та реальність Однією з основних причин швидкої розрядки мобільного телефону…
Як правильно зберігати крупи, щоб уникнути появи шкідників Крупи є основою багатьох страв, тому важливо…
Як правильно зберігати цибулю-сіянку: основні рекомендації Неправильне зберігання цибулі-сіянки може призвести до гниття, проростання або…
Як доглядати за пральною машиною: усунення неприємного запаху та поганого прання Якщо ваша пральна машина…
Як вибрати якісну червону ікру: корисні поради Червона ікра — це делікатес, який часто прикрашає…