Дізнайтесь, як пересаджувати півонії восени, щоб наступного року милуватись їхньою красою. Завдяки цій процедурі ви позбавитесь від паразитів, захворювань та продовжити їхнє життя.
Якщо цього не робити, кущі починають гинути, бутони стають меншими та починають зовсім зникати. Цю маніпуляцію краще робити кожні п’ять років. Таким способом не можна пересаджувати деревоподібні сорти – для них пересадку варто робити через десять років.
Якщо проводити пересадку восени, півонії краще адаптуються, вони почнуть рясно квітнути наступного сезону, за зиму вони відновляться та не страждатимуть від шкідників та хвороб. Пересаджують кущі починають з серпня, а закінчують у жовтні, все залежить від клімату. Погода під час пересадки повинна бути без сонця, вітру та дощів.
Оберіть для пересадки місце на південному сході, де немає протягів. Півонії люблять простір та затінок, тому варто це врахувати. На місці зростанням не повинні проходити ґрунтові води. Земля повинна мати нейтральне рН.
Пересадка:
Поділ коріння проводьте уважно та обережно, щоб не нашкодити рослині. Зрізи обробіть марганцівкою. Після пересадки дотримуйтесь графіку поливу. Не забувайте розпушувати ґрунт та вносити добрива. За пару тижнів до настання заморозків, обріжте кущі та накрийте їх тирсою.
Бажаємо успіхів!
Чим підживлювати кавуни та дині у липні для гарного врожаю Липень – найважливіший період для…
Підживіть цим троянди в липні: цвітіння миттєво стане пишнішим Липень – ключовий місяць для пишного…
Молоко прискорить дозрівання огірків: 3 рецепти підживлення Щоб огірки були соковитими, міцними й почали дозрівати…
Виховання дитини – це завжди виклик, адже потребує не лише любові та турботи, але й…
Як часто потрібно поливати орхідею, щоб вона цвіла роками Правильний полив орхідеї — запорука її…
Хто з нас не мріє про багатий урожай соковитих, стиглих помідорів? Однак, часто наші очікування…