Перевірені методи зберігання цибулі до весни. Не гниє, та не росте

Заходи, які допоможуть продовжити час зберігання цибулі. До цього питання потрібно віднестись відповідально.

Ось кілька методик, які вам у цьому допоможуть.

  1. Обпалювання корінців. Таким чином, коріння перестане рости та захистить саму цибулину від ураження шкідливими бактеріями та грибковими захворюваннями. Потрібно лише обрізати корінці у кожної цибулини та обпалити місце відрізу. Робіть все дуже обережно. Обрізайте коріння гострим лезом.
  2. Підвішування у сітках. Завдяки такому положенні, повітря буде гарно циркулювати, тому бактерії та хвороби не зможуть вразити врожай. Помістіть цибулю у сітки, колготки або тканинні мішечки та підвісьте у підвальному приміщенні.
  3. Укривання цибулі. Цибуля здатна витримувати короткий час низьку температуру, але постійно ні. Тому, її потрібно накривати тирсою, соломою або матеріалом, який не пропускає повітря та вологу.
  4. Пересипання цибулі крейдою. Якщо використовувати цей спосіб, крейда буде вбирати у себе вологу. На 10 кг. цибулі розподіляйте 200 грамів крейди.
  5. Плетені коси з цибулі. Таким способом зберігають цибулю червоних сортів. Підгнилу цибулю гарно побачити та вчасно видалити й гризуни не будуть докучати їй. Бадилля у цибулі повинно бути довжиною 10 см., вплетіть мотузку та заплетіть косу з цибулі. Після підвісьте косу до стелі. Заплітайте щільно.
  6. Пересипте цибулю її лушпинням. Таким чином грибок та бактерії не будуть її вражати, завдяки вмісту фітонцидів, які запобігають розвитку бактерій.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!