Перше підживлення кущів малини навесні цим добривом. Незабаром знадобиться

Весною обов’язково потрібно підживити кущі малини вперше. Навкруги куща потрібно зробити поглиблення та внести 15 грамів аміачної селітри та 10 грамів сечовини. Після цю суміш потрібно присипати ґрунтом та зволожити. Після цієї процедури потрібно покласти шар мульчі. Для цього можна використати суху траву, торф та перегній.

Наступну підгодівлю потрібно внести у період цвітіння. Використайте ті самі інгредієнти, що при першому підживленні, але розчиніть їх у відрі води. Ще туди потрібно додати трохи пташиного посліду або тваринного гною та пару столових ложок карбофосу. Цю суміш вилийте у поглиблення навколо куща та присипте ґрунтом.

Восени, після того, як ви проведете обрізку та приберете старий шар мульчі, потрібно внести інші добрива. Розчиніть у відрі води 30 грамів суперфосфату, 15 грамів аміачної селітри та 20 грамів калійної солі. Після внесення добрива, притрусіть його землею та гарно пролийте. Якщо у вас ремонтантна малина, підживіть її азотними добривами. Слід перекопати ділянку та на кожен 1 м2 внесіть 5 грамів перегною. Варто пам’ятати, що слід чергувати внесення органічних та мінеральних добрив

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!