Підгодівля буряка і моркви натуральним добривом, щоб були смачні та великі

Розповімо вам кілька маленьких таємниць, які зроблять врожай моркви та буряку смачнішим.

Однією з причин поганого смаку коренеплодів є неправильне підживлення.

Категорично не дозволяється підгодовувати буряк та моркву органічними добривами. Органіка містить велику кількість азоту, через що плоди набувають присмак йоду, стають кривими, морква стає рудою, а у буряка з’являються білі прожилки.

Садити овочі потрібно на грядках де є сонце. Наступний раз можна садити моркву та буряк на тому самому місці, мінімум через три роки.

Садити коренеплоди можна після ранньої капусти, гороху, огірків, цибулі, ранньої картоплі.

Якщо земля має слабокислу рН, то буряки не виростуть солодкими. Щоб зробити рН нейтральною – внесіть у землю вапно (300 грамів на м2). Цю процедуру роблять раз на 7 років.

Щоб буряки були солодкими та соковитими – додайте попіл та сіль. Бажано у липні та у серпні місяці, підживити коренеплоди нітроамофоскою (35 грамів на відро води). Полив проводять по міжряддю. У серпні місяці внесіть добрива, які мають у своєму складі – марганець та бор (на відро води – по чайній ложці засобів). Після підгодівлі, необхідно гарно полити грядки звичайною водою.

Можна протрусити грядки попелом, трохи розпушити землю та пролити водою.

Тричі необхідно підживити буряк сольовим розчином. На відро води додайте 10 грамів солі. Використовуйте 5 л розчину на м2.

У кінці серпня приготуйте розчин з борною кислотою та полийте моркву (розчиніть у літрі гарячої води – чайну ложку борної кислоти, після додайте ще відро води). Проведіть обприскування моркви.

Якщо морква стала давати гіркий присмак, це ознака ураження морквяною мухою. Для боротьби зі шкідниками, між рядами насипте тютюн.

Бажаємо успіхів у вирощуванні смачної моркви та буряку!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!